لوگوی ایمیا
اینفوگرافیک لوگوی ایمیا
اولین طراحی لوگوی ایمیا به سال 2009 باز می گردد. پس از گسترش ایمیا، لوگو نیز جان تازه ای به خود گرفت. در پشت ظاهر هر لوگو، ایده و تفکری نهفته است. خالق لوگو می کوشد تا اثری خاص، ماندگار و معرف توانایی های صاحب لوگو را به تصویر بکشد. ایمیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. پارامترهای زیادی برای طراحی لوگوی ایمیا در نظر گرفته شده است. خاص بودن، ماندگار در ذهن مخاطب، به روز بودن و ... .
لوگوی اولیه ایمیا
لوگوی ایمیا - طراحی شده در سال 2009

در لوگوی جدید از کاراکترهای IMIA الهام گرفته شده است. در نگاه اول، حالت مثلث گونه لوگو به چشم می خورد. در علم طراحی و گرافیک، قرار گرفتن هر شکل و فرم، معنای ویژه ای را در ذهن مخاطب تداعی می کند. در ساختار لوگوی ایمیا از شکل هندسی مثلث متساوی الاضلاع استفاده شده که پایدارترین شکل هندسی و بیانگر ایستایی، توازن، تفکر، هماهنگی و تناسب است.

کاراکترهای لوگوی ایمیا
هر قسمت لوگوی اصلی نشان دهنده یکی از کاراکترهای IMIA است.

در هر طرح، یکی از مهمترین فاکتورها، انتخاب رنگ طرح یا لوگو است که معرف و بیانگر حالات و ویژگی های منحصربفردی به منظور برقراری و ارتباط با مخاطب است. لوگوی ایمیا نیز متشکل از لایه هایی با رنگ های سبز، آبی، بنفش و صورتی است. رنگ سبز بیانگر کنجکاوری و آرامش سازمانی، آبی نشان دهنده نظم، پشتکار و اعتماد، بنفش بیانگر خلاقیت و رویاپردازی و صورتی نشان دهنده هیجان و شادابی است.

ترکیب رنگ بکار رفته در لوگوی ایمیا
ترکیب رنگ بکار رفته در لوگوی ایمیا

نکته نهایی که در اینفوگرافیک لوگوی ایمیا به چشم می خورد، وجود سایه هایی در محل اتصال لایه هاست که بیانگر حالت ارتباطی Node های شبکه در شبکه جهانی اینترنت می باشد.

IMIA Node Network
شباهت محل اتصال لایه ها به ارتباط شبکه ای

مراحل طراحی لوگوی ایمیاایمیا در شبکه های اجتماعی

لطفا ما را دنبال کنید.
IMIA Instagram IMIA Telegram IMIA Google Plus IMIA aparat
  • لذت هنر طراحی نرم افزار را با ایمیا تجربه کنید

  • ایده های شما با ارزشند، پس کافیست تحقق ایده های نرم افزاری تان را به ایمیا بسپارید